Tehlikeli Atık Lojistiği

 Endüstriyel firmalardan çıkan atıkların en güvenilir şekilde bertaraf tesislerimize ulaştırılması için Manisa ve İzmir bölgelerinden farklı istihap haddine ve kasa tiplerine sahip tehlikeli atık taşıma lisanslı araçlarımızla ve ADR belgeli deneyimli şoförlerimizle atıklarınızın tip ve miktarına uygun olarak toplu, parsiyel veya proje bazılı nakliye hizmeti vermekteyiz.

Tehlikeli atıkların atık üreticisi adresinden bertaraf ve ara depolama tesislerimize teslimine kadar olan tüm süreçlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştiğinden emin olmak için tüm araçlar GPS uydu sistemi ile donatılmıştır. Bu sistem aynı zamanda araçların, atık alım randevusu verilen müşterilere zamanında ulaşmalarını planlamak için de kullanılmaktadır.

Bunlara ek olarak, hook-lift taşıma sistemine sahip araçlarımız ile metal atığı ve ambalaj atığı üreticisi firmaların sahalarına konteynır bırakarak, geçiçi depolama alanı oluşturmaktadır. Bu sayede, müşterilerimizin atık sahaları temiz kalmakta ve yüklemede kolaylık avantajı sunulmaktadır. ATIK YÖNETİMİ ÜRÜN İMHA Endüstriyel Atık Bertarafı ve Geri Dönüştürme atık alan firmalara Manisa ve İzmir’de hizmet vermekteyiz